Juhtmevaba kütteregulaator LK 130 SmartComfort RTW

    Elektrooniline temperatuuriregulaator välis- ja kütteveeanduriga ning toaanduriga. Radiaator- ja vesipõrandaküttele. Küttesüsteemi optimaalne juhtimine.

  • Toiteadapteri sisendpinge 100-240 VAC 50/60 Hz
  • Toiteadapteri väljundpinge 24 VDC
  • Keskkonna temperatuur täiturseade Min. 0°C/Max. +50°C (tööolukorras)
  • Vähim küttevee temperatuur +5°C – +40°C
  • Suurim küttevee temperatuur +20°C – +99°C
  • Võimsustarve < 3 VA Kaitseklass IP 40

500.20 

Toode asub kesklaos, tarne kuni 5 tööpäeva.

Tootekood: 181247 Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

LK Armatur kütteregulaator välisanduri ja  juhtmevaba ruumitermostaadiga LK130 RTW

Elektrooniline toatemperatuuri regulaator radiaator- ja vesipõrandaküttele. Mõõtes küttevee- ja toatemperatuuri reguleerib LK 130 SmartComfort RTW seguventiili nii, et igal ajahetkel saata süsteemi täpset vajalikku soojushulka. Kütteregulaator LK 130 SmartComfort RTW omab automaatset suuna valikut kohandumaks segamisventiili avanemissuunaga. LED-indikaatorid näitavad, kas kontroller avab või sulgeb ventiili. Küttevee temperatuuri võib piirata suurima ja vähima väärtusega. Sümbolid kontrolleril näitavad valitud funktsiooni ja LED-tabloo näitab funktsiooni seadet või väärtust. Reguleerimine on lihtne surunuppudega + ja -. Kütteregulaator LK 130 SmartComfort RTW on varustatud külmumiskaitsega ning toitevee pealevoolu temperatuuri miinimum- ja maksimumpiiranguga. Kütteregulaator LK 130 SmartComfort RTW on varustatud välisanduriga, mis tähendab, et välistemperatuur mõjutab kiiresti toitevee temperatuuri. Kütteregulaator LK 130 SmartComfort RTW tarnitakse toatermostaadiga, mis võimaldab lihtsalt seadistada soovitud toatemperatuuri. Täiendava energiasäästu ja suurema mugavuse jaoks on üheksa eelseadistatud programmi koos temperatuuri muutuste graafikuga. Võite luua ka oma programme. On saadaval lisafunktsioonid nagu puhkus ja taimeri seadistused.
Pärast alandatud temperatuuri perioodi rakendab toatermostaat kiirendi funktsiooni, mis lühidalt öeldes suurendab küttevee temperatuuri, et saavutada võimalikult kiiresti soovitud toatemperatuur. Kui toatermostaat registreerib järsu temperatuuri muutuse, näiteks tuulutamise tagajärjel, eiratakse muudatusi järgmise poole tunni jooksul. Toa juhtpaneel on varustatud sisendiga GSM modemi jaoks, mis teeb võimalikuks toatemperatuuri alandamise etteantud temperatuurini mobiiltelefoni kaudu. Kütteregulaator LK 130 SmartComfort RTW on lihtne paigaldada nii uutele kui ka olemasolevatele ventiilidele. On olemas paigalduskomplekte ka teistele segamisventiili tüüpidele. Pistikühendusega toiteadapter võimaldab kiiret ja lihtsat tee-seda-ise paigaldust. Voolukatkestuse korral kontroller säilitab oma seaded ja ajam peatub. Segamisventiili on võimalik käsitsi pöörata, lülitades täiturseadme käsitsi seadistamise asendisse. Täiendavaks energia säästmiseks on seadmega võimalik ühendada pumba juhtseade SmartComfort PC. SmartComfort PC peatab tsirkulatsioonipumba, kui soojust ei ole vaja süsteemi anda, ja käivitab pumba ja segamisventiili eraldi iga kahe päeva tagant, kõrvaldades pumba või ventiili kinnijäämisohu pärast vaheaega. Komplekti kuulub temperatuuriregulaator, toiteadapter, paigalduskomplekt, küttevee temperatuuri andur 1m kaabliga, välistemperatuuri andur 15m kaabli ja kaitsekarbiga, toatermostaat Smart Comfort RTW traadita vastuvõtja.
Tootekood: 181247

Lisainfo

Tootja:

LK seeria:

Scroll to Top