Müügitingimused

1. Müügitingimuste kehtivus

1.1 Müügitingimused kehtivad kuttesusteemid.ee veebipoe klientide (edaspidi Klient) ja Küttesüsteemid OÜ (edaspidi kuttesusteemid.ee) vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.
1.2 Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad kuttesusteemid.ee veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
1.3 kuttesusteemid.ee jätab endale õiguse teha muudatusi müügitingimustes ja müügihindades. Nimetatud muudatusi kajastatakse kuttesusteemid.ee veebilehel.

2. Hinnad

2.1 Kõik hinnad kuttesusteemid.ee veebipoes sisaldavad käibemaksu 20%
2.2 Tasuda on võimalik:

  • Eesti pangamaksed: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Citadele, Pocopay
  • Eesti maksa hiljem lahendused: Indivy, Indivy 3, Liisi ID
  • Kniks kinkekaart
  • Visa/Mastercard kaardimaksed
  • Soome pangalingid: Aktia, Ålandsbanken, Danske, Handelsbanken, Nordea, Oma Säästopankki, Pohjola, POP Pankki, S-Pankki, Säästopankki
  • Läti pangamaksed: Swedbank, SEB, Citadele, Citadele ja Luminor
  • Läti maksa hiljem lahendused: Bigbank
  • Leedu pangamaksed: Swedbank, SEB, Citadele, Šiauliu ja Luminor
  • Leedu maksa hiljem lahendused: Mokilizingas, Moki3

2.3 Maksekeskuse kaudu on võimalik tasuda Eesti, Läti, Leedu, Soome pangalinkide kaudu ja krediitkaardimaksega.
2.4 Kullerteenus kliendi ukseni maksab 6 – 39 € tellimuse kohta.
2.5 Hinnad kehtivad alates tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse tasumiseni.
2.6. Küttesüsteemid OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Küttesüsteemid OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

3. Tellimuse vormistamine

3.1 Lisage soovitud toode/tooted ostukorvi
3.2 Veenduge ostukorvi sisu õigsuses ning valige Teile sobivaim transpordiviis ning kinnitage tellimus
3.3 Arve kinnitatakse ning saadetakse Teie poolt registreeritud e-mailile.
3.4 Tellimus saadetakse välja peale ülekande laekumist, mitte hiljem, kui 48h jooksul.
3.5 Tellimisega toodete puhul võetakse Teiega ühendust, kui on vajadust lisainformatsiooniks.

4. Transport

4.1 Tellimuse toimetab kohale kuller ( DPD/Schenker) või saate valida sobiva pakiautomaadi. Soovi korral saab kauba kätte ka meie kauplusest Tähe 112, 501013 Tartu. 
4.2 Pakid väljastatakse kolme tööpäeva jooksul, maksimaalne kauba kohaletoimetamise aeg 7 tööpäeva.
4.3 E-poe transport on Eesti, Läti, Leedu ja Soome piires.
4.4 Lisainformatsiooniks palun meiega kontakteeruda info(@)kuttesusteemid.ee või +372 5607 9997
4.5 kuttesusteemid.ee ei vastuta kohaletoimetamise viibimise pärast juhul, kui viibimine ei ole tingitud asjaoludest, mida kuttesusteemid.ee ei saanud mõjutada ega ette näha. Kehtib ka tellitavate toodete tarneaja puhul.

5. Tagastamisõigus

5.1 Peale tellimuse kättetoimetamist on Tarbijal õigus tellitud tooted 14 päeva jooksul tagastada.
5.2 Tagastamisele kuuluvad tooted peavad olema kasutamata ja originaalpakendis.
5.3 Kauba tagastamiseks tuleb esitada Kauba tagastamise avaldus e-posti aadressil info(@)kuttesusteemid.ee 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest. Avalduses märkida ära kliendi nimi, arve number, ja tagastatav summa. Kliendiga võetakse ühendust ja kooskõlastatakse kauba tagastamine esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.
5.4 Raha tagastatud kauba ja algse tarnekulu eest hüvitatakse Kliendile peale tagasi jõudnud kauba üle kontrollimist, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul. 
5.5 Kauba tagastamisega seotud kulud hüvitab ostja.

6. Vastutus

6.1 kuttesusteemid.ee vastutab Teie ees ja Teie vastutate kuttesusteemid.ee ees teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.
6.2 Juhul kui kuttesusteemid.ee ei suuda tellimust täita, teavitab ta Klienti sellest ja tagastab kliendile tema poolt tasutu viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul. Võib juhtuda, et toode on meie laost otsa saanud ja toodet ei ole võimalik uuesti tarnida.

7. Vääramatu jõud

7.1. kuttesusteemid.ee ei vastuta teile tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest mida kuttesusteemid.ee ei saanud mõjutada või ette näha.

8. Isikuandmete kaitse ja turvalisus

8.1 kuttesusteemid.ee lehekülastuste ja tellimuste vormistamise käigus kogutud infot ja isikuandmeid käsitletakse konfidentsiaalsena ja seda ei avaldata kolmandatele osapooltele.

9. Pretensioonide esitamise kord

9.1 kuttesusteemid.ee ei vastuta Kliendi süül toote puuduste tekkimise eest, puudustest mis on tekkinud toote mittekorrapärase hoiustamise või kasutamise tulemusena. Puuduste hulka arvestatakse toote puudusi, kuid mitte tootepakendi puudusi.
9.2 Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste korral on Kliendil õigus nõuda toote asendamist nõuetele vastava või ilma puudusteta tootega või müügilepingust taganemist ja kauba tagastamist. Müügilepingust taganemise korral hüvitab kuttesusteemid.ee Kliendile kauba eest tasutud summa Kliendi poolt soovitud pangakontole hiljemalt 30 päeva jooksul peale kauba tagastamist ja puuduste kontrollimist ja tuvastamist. Garantiikorras kauba vahetamisel tasub Klient postikulu.
9.3 Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume edastada meiliaadressile info(@)kuttesusteemid.ee  pretensioon, kus on ära märgitud tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, tellimuse number ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus.
9.4 Pretensioon toote nõuetele mittevastavuse või puuduste avastamise korral peab olema esitatud kahe kuu jooksul alates toote nõuetele mittevastavuse või puuduste avastamisest.
9.5 Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Kliendiga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.

Scroll to Top